HAKKIMIZDA

Fuel Guard, şirketlerin filolarında yer alan tüm marka ve model araçların yakıt depolarından yapılabilecek mazot hırsızlıklarını önlemeye yönelik üretim yapan firmadır.

Fuel Guard 2008 yılında başlatmış olduğu inovatif çalışmaları, teknoloji alt yapısı, AR-GE merkezi, üretim tesisi, makina ve teçhizat yatırımları ile sektöründe ilk ve tek üretici firmadır.

Fuel Guard, üniversite AR-GE (Araştırma Geliştirme) iş birliği sayesinde alternatif çözümler sunabilen, Türkiye de ilk ve tek üretici firma özelliğini kullanarak ürün çeşitliliği ve proje uygulamaları ile yakıt güvenliğinde firmalara düşük maliyet ile yüksek kazançlar sağlamaktadır.

Bugüne kadar alınan önlemlerin aksine farklı teknoloji uygulaması ile araçlarda yakıtın geçtiği tüm noktaları koruma altına alarak gerek kullanıcı gerekse dışarıdan yapılabilecek her türlü yakıt suiistimali %100 önlemektedir. Ayrıca, yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile yılın proje ödülünün de sahibi olmuştur.

Fuel Guardın Benzer ürünlerden farkı 10 yılı aşkın tecrübesini kullanarak kaliteli üretim ve duyulan güvenden güç alarak firmalara yakıt hırsızlığını kesin önleyeceğine dair taahhütlü hizmet sunmasıdır.

Uygun fiyat, mükemmel koruma, binlerce firmanın tercihi, milyonlarca araçta kullanılıyor ve pazarda lider marka olmasının yanı sıra başka hiçbir yerde benzeri bulamayan işleyiş ile ürün montajı sonrası yakıt giderlerini kontrol altına almayı taahhüt etmektedir. Yapılan yatırımı 4 hafta gibi kısa sürede tekrar kazanca çevirmesidir.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Fuel Guard, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden müşterilerine hizmet sunma gayreti içerisindedir. Türkiye’nin dört bir yanında satış ve servis ağı ile siz değerli firmalara hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

 

244,260 TON

YAKIT ÇALINMASI ÖNLENDİ

500 BİN

ARAÇ KORUMA ALTINA ALINDI

20 BİN

MUTLU FİRMA

20 YILLIK

YILLIK DENEYİM