Frigofirik / Soğutucu Araç Grubu Yakıt Güvenlik Ürünleri

Frigofirik / Soğutuculu Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nedir?

Frigofirik - soğutuculu araç yakıt depo güvenlik ürünleri, frigofirik - soğutuculu araç grubunun tamamanı kapsayan her marka ve model frigofirik - soğutuculu araçlarda yakıt çalınmalarına karşı aracı ve aracın yakıt deposunu koruyan yakıt güvelik sistemleridir. 

Frigofirik / Soğutuculu Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Neden Kullanılmalıdır?

Yakıt çalınmaları  ve yakıt suistimalleri yüzünden şirketler her yıl milyonlarca lira maddi zarara uğramaktadır. Frigofirik - soğutuculu araç gruplarında gerçekleşen yakıt hırsızlıkları bu araçların işletme maliyetlerini beklenmedik şekilde artırdığı için şirket mali açıdan büyümesi yerine büyük zararlar görmektedir. Şirketlerin araçlarındaki yakıt çalınmalarına karşı kesin koruma sağlamak için Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri kullanması gerekmektedir.

Frigofirik / Soğutuculu Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?

Frigofirik - Soğutuculu Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri araçta yakıt dolaşımının olduğu her bölgeyi koruma altına alarak yakıt çalınma tehlikesini ortadan kaldırmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünlerinden oluşan Fuelguard Yakıt Depo Koruma Sistemi sayesinde yakıt hırsızlığını ortadan kalkmaktadır. Frigofirik - Soğutuculu Araç Yakıt Depo Koruma Ürünü kullanan her araç yakıt suistimali veya yakıt hırsızlığı olaylarına karşı TAM KORUMA altına alınır.

Frigofirik / Soğutuculu Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nasıl Çalışır?

Frigofirik - Soğutuculu Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri yakıt deposuna gerçekleşecek hırsızlık müdahalesinde anında Uydu Takipli Araç Koruma Sistemi modelinde direkt firmaya uyarı gönderilmektedir. Ayrıca araçta flaşör ve korna ile araç şoförü yakıt hırsızlığına karşı uyarılmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, yakıt hırsızları tarafından gelecek tüm ağır darbelere karşı dayanacak şekilde üretilmiştir. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünleri sayesinde yakıtın dolaştığı her noktada %100 mazot güvenliği sağlanmaktadır. 

Frigofirik / Soğutuculu Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerini Kimler Kullanılır?

Fuel Guard yakıt güvenlik sistemi, firigrofik ve soğutucu taşımacılıkta kullanılan araç gruplarının yakıt depo ve soğutucu ünitelerinden yakıt suistimallerinin önlenmesine yönelik sistemlerdir. Tüm marka ve model araçlara uygun ürün çeşitliliği ile yakıt hırsızlıkları kesin önlenmektedir.

Frigofirik / Soğutuculu Araç Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Servis ve Montaj Ağı Var Mıdır?

Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri, ülkemizin 81 ili başta olmak üzere tüm dünyaya ürün gönderimi ve montajı yapılmaktadır. Şu zamana kadar dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ürün gönderimi ve montaj desteği veren Fuelguard markası talep olması durumunda dünyada her noktaya servis ağını genişletecek yatırım ve altyapıya sahiptir.