Forklift / İstif Makinaları Yakıt Güvenlik Ürünleri

Forklift - İstif Makinaları Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nedir?

Forklift - istif makinaları yakıt depo güvenlik ürünleri, forklift ve istif makinası araç grubunun tamamanı kapsayan her marka ve model forklift ve istif makinalarında yakıt çalınmalarına karşı aracı ve aracın yakıt deposunu koruyan yakıt güvelik sistemleridir. 

Forklift - İstif Makinaları Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Neden Kullanılmalıdır?

Yakıt çalınmaları  ve yakıt suistimalleri yüzünden şirketler her yıl milyonlarca lira maddi zarara uğramaktadır. Forklift - istif makinası araç gruplarında gerçekleşen yakıt hırsızlıkları bu araçların işletme maliyetlerini beklenmedik şekilde artırdığı için şirket mali açıdan büyümesi yerine büyük zararlar görmektedir. Şirketlerin araçlarındaki yakıt çalınmalarına karşı kesin koruma sağlamak için Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri kullanması gerekmektedir.

Forklift - İstif Makinaları Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?

Forklift - İstif Makinaları Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri araçta yakıt dolaşımının olduğu her bölgeyi koruma altına alarak yakıt çalınma tehlikesini ortadan kaldırmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünlerinden oluşan Fuelguard Yakıt Depo Koruma Sistemi sayesinde yakıt hırsızlığını ortadan kalkmaktadır. Forklift - İstif Makinaları Yakıt Depo Koruma Ürünü kullanan her araç yakıt suistimali veya yakıt hırsızlığı olaylarına karşı TAM KORUMA altına alınır.

Forklift - İstif Makinaları Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nasıl Çalışır?

Forklift - İstif Makinaları Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri yakıt deposuna gerçekleşecek hırsızlık müdahalesinde anında Uydu Takipli Araç Koruma Sistemi modelinde direkt firmaya uyarı gönderilmektedir. Ayrıca araçta flaşör ve korna ile araç şoförü yakıt hırsızlığına karşı uyarılmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, yakıt hırsızları tarafından gelecek tüm ağır darbelere karşı dayanacak şekilde üretilmiştir. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünleri sayesinde yakıtın dolaştığı her noktada %100 mazot güvenliği sağlanmaktadır. 

Forklift - İstif Makinaları Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerini Kimler Kullanılır?

Fuel Guard, ürün çeşitliliği ile Dünya nın en büyük yakıt güvenlik markasıdır. Bu amaçla, sektörde üretilen tüm marka ve model forklift araçları ve istif makinalarının yakıt depolarından yapılabilecek her türlü yakıt suistimallerini önleyici ürünleri mevcut.

Forklift - İstif Makinaları Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Servis ve Montaj Ağı Var Mıdır?

Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri, ülkemizin 81 ili başta olmak üzere tüm dünyaya ürün gönderimi ve montajı yapılmaktadır. Şu zamana kadar dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ürün gönderimi ve montaj desteği veren Fuelguard markası talep olması durumunda dünyada her noktaya servis ağını genişletecek yatırım ve altyapıya sahiptir.