İş Makineleri / Endüstriyel Araç Grubu Yakıt Güvenlik Ürünleri

İş Makineleri / Endüstriyel Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nedir?

İş makineleri - endüstriyel araç yakıt depo güvenlik ürünleri,  iş makineleri - endüstriyel araç grubunun tamamanı kapsayan her marka ve model iş makinesi ve endüstriyel araçlarda yakıt çalınmalarına karşı aracı ve aracın yakıt deposunu koruyan yakıt güvelik sistemleridir. 

İş Makineleri / Endüstriyel Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Neden Kullanılmalıdır?

Yakıt çalınmaları  ve yakıt suistimalleri yüzünden şirketler her yıl milyonlarca lira maddi zarara uğramaktadır. İş makineleri - endüstriyel araç gruplarında gerçekleşen yakıt hırsızlıkları bu araçların işletme maliyetlerini beklenmedik şekilde artırdığı için şirket mali açıdan büyümesi yerine büyük zararlar görmektedir. Şirketlerin araçlarındaki yakıt çalınmalarına karşı kesin koruma sağlamak için Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri kullanması gerekmektedir.

İş Makineleri / Endüstriyel Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?

İş makineleri - endüstriyel araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri araçta yakıt dolaşımının olduğu her bölgeyi koruma altına alarak yakıt çalınma tehlikesini ortadan kaldırmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünlerinden oluşan Fuelguard Yakıt Depo Koruma Sistemi sayesinde yakıt hırsızlığını ortadan kalkmaktadır. İş Makinesi - Endüstriyel Araçlar Yakıt Depo Koruma Ürünü kullanan her araç yakıt suistimali veya yakıt hırsızlığı olaylarına karşı TAM KORUMA altına alınır.

İş Makineleri / Endüstriyel Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nasıl Çalışır?

İş makineleri - endüstriyel araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri yakıt deposuna gerçekleşecek hırsızlık müdahalesinde anında Uydu Takipli Araç Koruma Sistemi modelinde direkt firmaya uyarı gönderilmektedir. Ayrıca araçta flaşör ve korna ile araç şoförü yakıt hırsızlığına karşı uyarılmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, yakıt hırsızları tarafından gelecek tüm ağır darbelere karşı dayanacak şekilde üretilmiştir. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünleri sayesinde yakıtın dolaştığı her noktada %100 mazot güvenliği sağlanmaktadır. 

İş Makineleri / Endüstriyel Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerini Kimler Kullanılır?

Fuel Guard, İnşaat araçları, Hafriyat makineleri, Yol yapım ve bakım ekipmanları, Boru ve kablo döşeme ekipman ve araçlar, Aletleri ve konveyörler Kaldırma, İnşaat ekipmanları, araçları ve özel sistemler, Taşıma ve şantiyelerde beton ve harç işleme araçları başta olmak üzere tüm model ve marka araçların mazot tanklarından yapılan yakıt hırsızlığını kesin engelleyen sistemler ile firmalara proje sunmaktadır.

İş Makineleri / Endüstriyel Araç Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Servis ve Montaj Ağı Var Mıdır?

Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri, ülkemizin 81 ili başta olmak üzere tüm dünyaya ürün gönderimi ve montajı yapılmaktadır. Şu zamana kadar dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ürün gönderimi ve montaj desteği veren Fuelguard markası talep olması durumunda dünyada her noktaya servis ağını genişletecek yatırım ve altyapıya sahiptir. 

 

Yapı İnşaat Endüstrisi Araçları Yakıt Güvenliği:

(Fuel Guard inşaat sektörü başta olmak üzere; Proje , Altyapı , Kaba Yapı , İnce Yapı , Bitirme İşleri , Kaplama ve Örtüler , Tesisat , Çevre Düzenlemede Kullanılan Taşıt ve Makinaların yakıt depolarından hırsızlık ve suiistimalleri önlemeye yönelik en mükemmel ürünleri ile Fuel Guard yakıt depolarının güvenliğinde çözümler sunmaktadır ) 

Kaldırma ve Taşıma Makinaları Yakıt Güvenlik Ürün Grubu:

(Vinçler, Depolama ve İstifleme Forklift Makinaları, Sepetli Platform Araçları mazot güvenlik sisteminde Fuel Guard en etkin koruma sağlamaktadır)

Madencilik Sanayi Araçlara Uyumlu Yakıt Güvenlik Çözümleri:

(Metal, Cevherler, Değerli Taş ve Mermer Madenciliği Üretim ve Makinalarının yakıt hırsızlıklarını önleyen Fuel Guard ürünleri tüm model marka araca uyumlu sistemlerdir)

Enerji Santraller ve Güç Sistemlerinin Yakıt Tankı Koruması:

(Jeneratör, Kojenerasyon, Güç Kaynakları, Enerji ve Işıldak gibi sabit tankların yakıt depolarından akaryakıtın çalınmasını önlemeye yarayan Fuel Guard en etkin koruma çözümleri sunmaktadır)