Türkiye'de İlk ve Tek Üretici Firma Avantajı

Pazarda her zaman öncü firma olarak stratejilerini geliştiren Fuel Guard yakıt güvenliğinde Türkiyede ilk ve tek üretici firmadır. Fuel Guard 2008 yılında başlatmış olduğu inovatif çalışmalar, teknoloji alt yapısı, Ar-Ge yatırımı, kendi üretim tesisi, makina ve teçhizat yatırımları ile sektöründe ilk ve tek üretici firmadır.

Yakıt güvenliği çözümünde çok iyi bilgi birikimin olması önem arz etmektedir. Çünkü, firma ve şirketlerin filolarında hizmet sundukları araç gereçlerin model ve markaları farklılık göstermektedir. Her türlü araç bünnyesinde bulunan proje uygulamasında araçların yakıt depoları farklı ölçülerdedir. Bine yakın farklı ölçülerde olan depoların güvenliği içinde orjinal ölçülere uygun ürünlerin tasarımı gerekmektedir. Fuel guard bu konuda gerçekten ciddi alt yapısı, bilgi, birikim ve arge ye sahiptir. Tüm marka ve model araçların orjinal depo yapısına zarar vermeden üretim yapmaktadır.

Sektörde aynı işi yapan firma veya markalar ürünlerini fason üretmektedirler. Sektörde iyi ve bir numara olduklarını belirtirler merdiven altı diye tabir ettiğimiz bu işletmeler gerek ürün kalitesi gerekse montaj esnasında zaafiyet yaratabilirler. Yakıt güvenliğinde teknik bilgi, ürün kalitesi ve montaj bilgisi önem arz etmektedir. Bu konuda işi yaptırmadan önce ilgili firmalardan tüm belge ve araştırmalar yapılmasında fayda bulunmakta

Danışma Hattı 444 2 762