Fuel Guard Yakıt Güvenlik Sistemlerini Neden Tercih Etmeliyiz?


Araçlarda yakıt hırsızlıklarını önlemede Türkiye ve Dünya'nın en büyük markası Fuel Guard %100 yerli üretici firma özelliğinin yanı sıra Türkiye'de ilk ve tek üretici firma, 4 milyon dolarlık tesis yatırımı, her marka ve modele özel üretim, uzman mühendis kadrosu, sektöründe ilk ve tek AR-GE merkezinin olması, sürekli yenilikçi fikirler ve araştırmalarının yanı sıra sahip olduğu 15 yıllık tecrübemize ek olarak kazandığımız ödüller, garanti belgesi ve kalite belgelerine sahip kurumsal alt yapısı ile Fuel Guard yakıt güvenliğinde hem Türkiye hem de Dünyada en çok tercih edilen markadır.Eren Teknik Otomotiv A.Ş olarak Fuel Guard markasının Türkiye ve Dünya'da en çok tercih edilen yakıt güvenliği markası olmasının haklı gururunu yaşıyoruz..

Fuel Guard yakıt güvenlik sistemleri konusunda Türkiye ve Dünyanın en çok tercih edilen markasıdır.

DEVAMINI OKU

Fuel Guard yakıt güvenliğini sağlamada başarılı çalışmaları ile yılın proje ödülünün sahibi olmuştur.

DEVAMINI OKU

Fuel Guard Dünya genelinde yer alan tüm model ve marka araçların yakıt depolarına uygun en fazla ürün çeşidine sahiptir.

DEVAMINI OKU

Fuel Guar Üniversite sanayi iş birliği alanında yürütülen çalışma ile Ar-Ge yatırımı yapan sektöründe ilk ve tek firma

DEVAMINI OKU

Fuel Guard Sektöre yatırım yaparak yakıt güvenliğinde ilk ve tek üretici firma özelliği ile Türkiyenin en büyük markasıdır.

DEVAMINI OKU

Fuel Guard yakıt güvenlik ürün grubunun satış ve montaj ağı Türkiye genelinde en yaygın hizmet ağına sahiptir

DEVAMINI OKU

FuelGuard Hakkında


Fuel Guard, şirketlerin filolarında yer alan tüm marka ve model araçların yakıt depolarından yapılabilecek mazot hırsızlıklarını önlemeye yönelik üretim yapan firmadır.

Fuel Guard 2008 yılında başlatmış olduğu inovatif çalışmaları, teknoloji alt yapısı, AR-GE merkezi, üretim tesisi, makina ve teçhizat yatırımları ile sektöründe ilk ve tek üretici firmadır.

Fuel Guard, üniversite AR-GE (Araştırma Geliştirme) iş birliği sayesinde alternatif çözümler sunabilen, Türkiye de ilk ve tek üretici firma özelliğini kullanarak ürün çeşitliliği ve proje uygulamaları ile yakıt güvenliğinde firmalara düşük maliyet ile yüksek kazançlar sağlamaktadır.

Bugüne kadar alınan önlemlerin aksine farklı teknoloji uygulaması ile araçlarda yakıtın geçtiği tüm noktaları koruma altına alarak gerek kullanıcı gerekse dışarıdan yapılabilecek her türlü yakıt suiistimali %100 önlemektedir. Ayrıca, yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile yılın proje ödülünün de sahibi olmuştur.

Fuel Guardın Benzer ürünlerden farkı 10 yılı aşkın tecrübesini kullanarak kaliteli üretim ve duyulan güvenden güç alarak firmalara yakıt hırsızlığını kesin önleyeceğine dair taahhütlü hizmet sunmasıdır.

Uygun fiyat, mükemmel koruma, binlerce firmanın tercihi, milyonlarca araçta kullanılıyor ve pazarda lider marka olmasının yanı sıra başka hiçbir yerde benzeri bulamayan işleyiş ile ürün montajı sonrası yakıt giderlerini kontrol altına almayı taahhüt etmektedir. Yapılan yatırımı 4 hafta gibi kısa sürede tekrar kazanca çevirmesidir.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Fuel Guard, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden müşterilerine hizmet sunma gayreti içerisindedir. Türkiye’nin dört bir yanında satış ve servis ağı ile siz değerli firmalara hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.