Tarım / Zirai Araç Grubu Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri

Tarım ve Zirai Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nedir?

Tarım ve zirai araç yakıt depo güvenlik ürünleri, tarım ve zirai araç grubunun tamamanı kapsayan her marka ve model traktör, biçerdöver, zirai araçlarda yakıt çalınmalarına karşı aracı ve aracın yakıt deposunu koruyan yakıt güvelik sistemleridir. 

Tarım ve Zirai Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Neden Kullanılmalıdır?

Yakıt çalınmaları  ve yakıt suistimalleri yüzünden şirketler her yıl milyonlarca lira maddi zarara uğramaktadır. Tarım ve zirai araç gruplarında gerçekleşen yakıt hırsızlıkları bu araçların işletme maliyetlerini beklenmedik şekilde artırdığı için şirket mali açıdan büyümesi yerine büyük zararlar görmektedir. Şirketlerin araçlarındaki yakıt çalınmalarına karşı kesin koruma sağlamak için Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri kullanması gerekmektedir.

Tarım ve Zirai Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?

Tarım ve Zirai Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri araçta yakıt dolaşımının olduğu her bölgeyi koruma altına alarak yakıt çalınma tehlikesini ortadan kaldırmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünlerinden oluşan Fuelguard Yakıt Depo Koruma Sistemi sayesinde yakıt hırsızlığını ortadan kalkmaktadır. Tarım ve Zirai Araç Yakıt Depo Koruma Ürünü kullanan her araç yakıt suistimali veya yakıt hırsızlığı olaylarına karşı TAM KORUMA altına alınır.

Tarım ve Zirai Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nasıl Çalışır?

Tarım ve Zirai Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri yakıt deposuna gerçekleşecek hırsızlık müdahalesinde anında Uydu Takipli Araç Koruma Sistemi modelinde direkt firmaya uyarı gönderilmektedir. Ayrıca araçta flaşör ve korna ile araç şoförü yakıt hırsızlığına karşı uyarılmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, yakıt hırsızları tarafından gelecek tüm ağır darbelere karşı dayanacak şekilde üretilmiştir. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünleri sayesinde yakıtın dolaştığı her noktada %100 mazot güvenliği sağlanmaktadır. 

Tarım ve Zirai Araç Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerini Kimler Kullanılır?

Tarımsal üretim ekim, dikim, gübrelemede kullanılan tüm araç ve gereçlerin yakıt depolarından hırsızlıkların önlenmesine yönelik ürün grubudur. Traktör, Bivçerdöver ve Çapa makinaları başta olmak üzere mazot veya benzin ile çalışan tüm makinelerin yakıt depo sistemine uyumludur.

Tarımsal üretim yaparken kullanılan tüm mekanik araç- gereç ve kuvvet kaynak ve makinelerini /Tarım ve Ziraat de kullanılan araç gereçlerin yakıt dep

(Traktör, Biçerdöver Arazöz, motorla işleyen her çeşit ziraat ve Tarımsal Makinelerden yapılabilecek tüm mazot hırsızlığına karşı en etkin yakıt güvenlik çözümlerini Fuel Guard sunmaktadır.

Tarım ve Zirai Araç Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Servis ve Montaj Ağı Var Mıdır?

Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri, ülkemizin 81 ili başta olmak üzere tüm dünyaya ürün gönderimi ve montajı yapılmaktadır. Şu zamana kadar dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ürün gönderimi ve montaj desteği veren Fuelguard markası talep olması durumunda dünyada her noktaya servis ağını genişletecek yatırım ve altyapıya sahiptir.