Jeneratör / Sabit Tankların Yakıt Güvenlik Ürünleri

Jeneratör - Sabit Yakıt Tankı Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nedir?

Jeneratör - sabit yakıt tankı yakıt depo güvenlik ürünleri, jeneratör - sabit yakıt tankı grubunun tamamanı kapsayan her boyutta jeneratör - sabit yakıt tanklarında yakıt çalınmalarına karşı aracı ve aracın yakıt deposunu koruyan yakıt güvelik sistemleridir. 

Jeneratör - Sabit Yakıt Tankı Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Neden Kullanılmalıdır?

Yakıt çalınmaları  ve yakıt suistimalleri yüzünden şirketler her yıl milyonlarca lira maddi zarara uğramaktadır. Jeneratör - sabit yakıt tanklarında gerçekleşen yakıt hırsızlıkları bu araçların işletme maliyetlerini beklenmedik şekilde artırdığı için şirket mali açıdan büyümesi yerine büyük zararlar görmektedir. Şirketlerin araçlarındaki yakıt çalınmalarına karşı kesin koruma sağlamak için Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri kullanması gerekmektedir.

Jeneratör - Sabit Yakıt Tankı Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?

Jeneratör - Sabit Yakıt Tankı Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri araçta yakıt dolaşımının olduğu her bölgeyi koruma altına alarak yakıt çalınma tehlikesini ortadan kaldırmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünlerinden oluşan Fuelguard Yakıt Depo Koruma Sistemi sayesinde yakıt hırsızlığını ortadan kalkmaktadır. Jeneratör ve Sabit Yakıt Tankı Yakıt Depo Koruma Ürünü kullanan her araç yakıt suistimali veya yakıt hırsızlığı olaylarına karşı TAM KORUMA altına alınır.

Jeneratör - Sabit Yakıt Tankı Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri Nasıl Çalışır?

Jeneratör - Sabit Yakıt Tankı Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri yakıt deposuna gerçekleşecek hırsızlık müdahalesinde anında Uydu Takipli Araç Koruma Sistemi modelinde direkt firmaya uyarı gönderilmektedir. Ayrıca araçta flaşör ve korna ile araç şoförü yakıt hırsızlığına karşı uyarılmaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, yakıt hırsızları tarafından gelecek tüm ağır darbelere karşı dayanacak şekilde üretilmiştir. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi su tahliye koruma aparatı, rakor bağlantı koruma  aparatı, mazot filtresi koruma filtresi ürünleri sayesinde yakıtın dolaştığı her noktada %100 mazot güvenliği sağlanmaktadır. 

Jeneratör - Sabit Yakıt Tankı Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerini Kimler Kullanılır?

Fuel Guard, yakıt güvenlik ürün gruplarında Türkiye ve Dünyada bir ilk jeneratör ve sabit tankların yakıt depolarından yakıt hırsızlıklarını önleyen ürünler üretmektedir. Tüm marka ve model jeneratör, özel ölçü tanklar, akaryakıt taşıma sistemlerinden yakıt çalınmalarınıda önlemektedir.

Jeneratör - Sabit Yakıt Tankı Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünlerinin Servis ve Montaj Ağı Var Mıdır?

Fuelguard Yakıt Depo Güvenlik Ürünleri, ülkemizin 81 ili başta olmak üzere tüm dünyaya ürün gönderimi ve montajı yapılmaktadır. Şu zamana kadar dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ürün gönderimi ve montaj desteği veren Fuelguard markası talep olması durumunda dünyada her noktaya servis ağını genişletecek yatırım ve altyapıya sahiptir.