img

Mazot Güvenliği Nedir?

2020-12-28

Bilindiği üzere dünyada ve ülkemizde mazot giderleri pek çok firma için en önemli gider kalemleri arasında yer alır. Özellik ile uluslararası inşaat, tarım, ziraat ve nakliye gibi sektörlerde ortaya çıkan yakıt suiistimalleri hem firmaların hem de sektörün önünü alamadığı son derece büyük bir yara haline gelmiştir.

İşte tam olarak bu noktada yakıt hırsızlığı ve suiistimallerin yüzde yüz engelleyen yakıt güvenlik sistemlerinin gerekliliği ve önemi bir kere daha ortaya çıkar. Yıllar yılı korumaları elektronik ortam üzerinde izleyen ve ani düşüşler ile sensor ya da can bu sistemleri ve koruma yolları ile engellemeye çalışır. Mazot güvenliği konusunda eğer firmamızın geliştirmiş olduğu sistemleri açıklayacak olur isek ilk olarak araçlarda izinsiz bir şekilde yakıt alımları yüzde yüze varan oranlarda engeller.

Ticari araç grupları başta olmak üzere tır, kamyon, kamyonet ve benzeri araçların depolarından yol yapım şantiyelerine ve park halinde bulunan kamyon ve iş makinaları ise belediyelerin park halinde bulunan hizmet araçları ile otobüs, midibüs, panelvan ticari araç gruplarının tamamında tekne ve yatlar, zirai araçların yakıt depoları gibi benzin ile çalışan bütün araç gruplarına montaj yapılır.

Bunun ile birlikte yedek parça, onarım, arıza ve benzeri konularda anında hizmet sunan firmamız ayrıca 185 marka ile 480 model ile her marka araca montaj sistemini uygular. Ayrıca mazot güvenliği sektörünün önde gelen derneklerinden uluslararası nakliyeciler derneği ile iş birliği içinde olan firmamız yurt dışı ihracatını yapmakta olan ilk firma unvanına da sahiptir. Eğer daha detaylı bilgi almak istiyor iseniz sitemizin iletişim bölümü üzerinden bizlere ulaşmanız gerekiyor. Lütfen bizlere ulaşın.