Yakıt Hırsızlıklarını Önleyen Ürünler

Lojistik firmaları, gıda dağıtım firmaları, turizm firmaları başta olmak üzere ticari araç kullanan tüm firmaların ortak sorunu yakıt hırsızlıklarıdır.

Yakıt hırsızlıkları firmanın içinde gerçekleşen yakıt suistimalleri ve dışarıdan gelen yakıt hırsızlığı çeteleri tarafından gerçekleştirilen yakıt hırsızlıkları olmak üzere 2 farklı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firma içerisinde yakıt suistimalleri konusunda önlem almak için aracın yakıt deposuna izinsiz müdahalesi sırasında yakıt depo güvenlik sistemi devreye girerek belirlenen firma iletişim bilgilerine anında uyarı giderek yakıt suistimallerini ortadan kaldırmaktadır.

Yakıt hırsızlığı çeteleri tarafından aracın yakıt deposuna gerçekleştirilen müdahalelerde ise yakıtın geçtiği her nokta koruma altına alınarak yine aracın deposuna saldırı yapıldığı an yakıt depo güvenlik sistemi devreye girerek hem araçta flaşör ve uyarı sistemleri devreye girer hem de firmaya anlık bilgi ulaştırılmaktadır. 

Fuel Guard Yakıt Güvenlik Sistemleri, firmalara yakıt giderlerini kontrol altına alarak firmanın büyümesinde önemli rol oynamaktadır. Her gün çalınan binlerce litre mazot ve binlerce lira zarar içerisinde sizin firmanızın da olmasını istemiyorsanız araçlarınızı Fuel Guard Yakıt Güvenlik Sistemleri ile koruma altına almalısınız.