Yakıt Güvenliğinde Kurumsal Çözümler

Başta lojistik firmaları olmak üzere yük, gıda ve yolcu taşımacılığı yapan tüm kurumsal firmalara yakıt giderlerini kontrol altına almak ve yakıt çalınmalarına karşı firma bünyesinde yer alan araçları koruma altına almaları adına kurumsal çözümler sunmaktayız.

Fuel Guard Yakıt Güvenlik Sistemleri olarak dayanıklı ürün yapısı ve teknolojik altyapısı ile yakıt depo güvenlik sistemleri kurumsal firmaları güvenle hizmet vermeye devam etmektedir. Yakıt çalınma riskini ortadan kaldıran yakıt depo koruma ürünleri sayesinde kargo firmaları, marketler zinciri, restaurant ve cafe ürün tedarik zincirleri, lojistik firmaları, turizm firmaları, kamu kurumları yakıt çalınmasından meydana gelen büyük maddi zararlardan kurtularak maddi açıdan büyüme sağlamaktadır.

Fuel Guard Yakıt Güvenlik Sistemleri olarak 70 ülkeden fazla ihracat ağı ve ülke geneli servis ve montaj desteği ile Türkiye'de ilk ve tek profesyonel yakıt güvenlik çözümleri sunan firmadır. Ayrıca satış sonrası destek hattı ile  tüm ihtiyaçlarınıza anlık çözüm üretmektedir.